Firemné oznamy v SORTIO

Aplikácia Aktuality vám umožní oznamovať vašim kolegom dôležité zmeny a udalosti vo vašej firme. Rýchlo, jednoducho a úderne — bez nutnosti posielať skupinové emaily alebo obežníky.
 


INTERNÉ INFORMÁCIE

O dôležitých oznamoch vo vašej firme sa teraz dozvie každý.

Okrem informácií o kľúčových udalostiach, dôležitej porade, teambuildingovej akcii či celofiremnej dovolenke, môžete oznamy využiť aj na ďalšie účely — napríklad uchovávanie firemných manuálov, pravidiel a pracovných postupov.

Pridať oznam

Zoznam oznamov

VIETE O VŠETKOM

Vďaka upozorneniam už neprehliadnete žiadny dôležitý oznam.

Každý nový oznam sa zobrazí ako neprečítaný. Ak však pravidelne nesledujete zoznam oznamov, na novú správu vás upozorní aj zreteľná notifikácia v bočnom menu.


POSIELANÉ EMAILOM

Vďaka emailovým notifikáciám môžete kolegov ešte údernejšie informovať o dôležitých oznamoch.

Uprednostňujete údernejší spôsob, ako kolegov informovať o dôležitom ozname? Pri pridávaní oznamu môžete teraz vybraným kolegom poslať email s upozornením.

Nový oznam

Zoznam firemných oznamov

RÝCHLY PRÍSTUP K OZNAMOM

Hľadáte konkrétny oznam? Vďaka filtrom a vyhľadávaniu to nie je problém.

Ak používate aplikáciu ako cenné úložisko firemných materiálov, praktické vyhľadávanie a filtrovanie podľa tagov vám pomôže nájsť presne tie informácie, ktoré ku svojej práci potrebujete.


Firemné oznamy a ďalšie SORTIO aplikácie pre celú vašu firmu.

SORTIO je viac ako nástroj na firemné oznamy — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. Emaily, obchody, projekty, kontakty, úlohy, poznámky, faktúry, evidencia času a ďalšie aplikácie, ktoré môžete používať bez obmedzení.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo Spustiť demo