Všetky aplikácie za cenu jednej

Za jednu cenu teraz získate ucelené riešenie, ktoré pokryje všetky vaše biznis potreby. Od predaja, cez riadenie projektov, až po fakturáciu a zákaznícky servis. Je na vás, ktoré z aplikácií sa rozhodne používať — za €9 / používateľa / mesiac ich získate všetky. 

Vyskúšajte SORTIO na 30 dní, bezplatne a bez viazanosti. A ak sa po skončení tohto obdobia rozhodnete SORTIO používať, zaplatíte len €9 za používateľa za mesiac.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo


Často kladené otázky

Sú uvádzané ceny bez DPH?

Áno, všetky uvádzané ceny sú bez DPH. 

Kto je používateľ?

Používateľ je člen vášho tímu, ktorý aktívne používa niektoré alebo všetky aplikácie SORTIO. Používateľ nie je kontakt — kontaktov môžete mať v SORTIO neobmedzené množstvo.

Môžem zmeniť počet používateľov?

Áno, počet používateľov môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť. Za každý používateľský účet vám budeme účtovať poplatok vo výške €9. Poplatok vám budeme účtovať spätne za uplynulý mesiac.

Čo je úložný priestor?

Úložný priestor je určený na skladovanie dokumentov, súborov a emailových príloh. Súčasťou každého SORTIO účtu je kapacita 5GB. V prípade, ak tento priestor prekročíte, úložný priestor sa vám automaticky navýši — nemusíte sa preto obávať, že prídete o cenné dáta. Mesačný poplatok za každý začatý 1GB nad rámec základnej kapacity je €0.5. Poplatok vám budeme účtovať spätne za uplynulý mesiac.

Je SORTIO bezpečné?

Áno. SORTIO je umiestnené v zabezpečenom datacentre. Prenos všetkých dát medzi SORTIO a vašim prehliadačom prebieha v zašifrovanej podobe. Pre šifrovanie dát používame podobný SSL certifikát, ako napríklad banky. 

Ako je to s dostupnosťou systému?

SORTIO je vytvorené tak, aby fungovalo 24 hodín denne, 365 dní v roku. Aj napriek tomu však z času na čas potrebujeme SORTIO odstaviť, aby sme mohli vykonať údržbu alebo aktualizáciu systému. Všeobecne však garantujeme 98% dostupnosť systému.

Môžem SORTIO hostovať u seba?

SORTIO je v prevádzkované ako cloudové riešenie hostované na našich serveroch a poskytované ako SaaS. V prípade záujmu vám však radi pripravíme ponuku na nasadenie na vašom vlastnom serveri. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Poskytujete technickú podporu?

Áno, našim zákazníkom poskytujeme telefonickú a emailovú podporu počas pracovných dní v čase od 9:00 do 17:00. Naši administrátori však systém monitorujú 24 hodín denne, 7 dní v týžni, a v prípade výnimočnej situácie sú pripravení zakročiť aj mimo pracovné dni.

Poskytujete aj služby spojené s implementáciou a zaškolením?

Áno. Vieme vám pomôcť s implementáciou SORTIO vo vašej firme, ako aj zaškolením vašich pracovníkov. Kontaktujte nás a my pre vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku. 

Môžem si SORTIO vyskúšať?

Samozrejme. Zaregistrujte sa a získajte plnohodnotný prístup zadarmo a nezáväzne až na 30 dní.

Musím sa dlhodobo viazať?

Nemusíte. SORTIO môžete používať bez viazanosti. Ak sa rozhodnete, že ho ďalej nechcete používať, váš účet môžete vymazať. Nie ste nijako viazaný.

Ako mám začať?

Zaregistrujte sa a vyskúšajte SORTIO bezplatne a bez obmedzení, na dobu 30 dní. Potom, ako sa zaregistrujete, spojí sa s vami jeden z našich pracovníkov, aby vám poradil, ako SORTIO využijete vo vašej firme na maximum.

Máte ďalšie otázky? Chcete, aby sme vám SORTIO predviedli naživo? Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si osobné stretnutie u nás.

Kontaktujte nás