Faktúry online v SORTIO

Aplikácia Faktúry vám umožní vystavovať faktúry online, evidovať úhrady a prijímať platby kartou a elektronickým prevodom. Faktúry sú ďalšou z aplikácií SORTIO — systému pre celú vašu firmu.
 


RÝCHLA FAKTURÁCIA

Online faktúry vystavíte v priebehu niekoľkých sekúnd.

Aby bolo vystavovanie faktúr čo najjednoduchšie, systém automaticky predvyplní fakturačné údaje a našepká vám fakturované položky. Navyše, ak potrebujete znovu vystaviť podobnú faktúru, môžete jednoducho duplikovať tú istú faktúru.
  
Pozrite sa, ako duplikovať faktúru

Detail faktúry

Zoznam faktúr

ABSOLÚTNY PREHĽAD

Dokonalý prehľad o všetkých vašich pohľadávkach.

Z prehľadného zoznamu všetkých vystavených faktúr na prvý pohľad zistíte, komu, kedy a na akú sumu ste faktúru vystavili. Faktúry môžete v zozname filtrovať podľa typu (zálohová faktúra / faktúra / dobropis), stavu (uhradená / neuhradená) a obdobia (tento mesiac / minulý mesiac...). Okrem toho môžete faktúry full-textovo vyhľadávať.
 
Prečítajte si o možnostiach vyhľadávania


EVIDENCIA ÚHRAD

Úhradu zaznamenáte cez dve kliknutia.

Prijaté úhrady zaevidujete do systému cez dve kliknutia. Pri úhrade zálohovej faktúry systém automaticky vystaví koncovú faktúru (daňový doklad). Navyše, systém klientovi odošle ďakovný email.
 
Pozrite sa, ako pošlete "špeciálne" poďakovanie

Prijať úhradu faktúry

Dopĺňanie fakturačných údajov

PREPOJENIE S ĎALŠÍMI APLIKÁCIAMI

Automatické dopĺňanie údajov z iných aplikácií šetrí čas a eliminuje chybovosť.

Vďaka prepojeniu s ďalšími SORTIO aplikáciami sa do faktúry automaticky doplnia fakturačné údaje klienta, keď faktúru vystavujete v konkrétnom obchode alebo projekte.
  
Viac o aplikácii Obchody
Viac o aplikácii Projekty
Viac o nastavení fakturačných údajov klienta


DOBROPISY

Omylom vystavená faktúra? Žiaden problém! Vystavte dobropis.

Každú vystavenú faktúru môžete dvoma klikmi dobropisovať. Dobropisovať môžete celú faktúru, alebo len niektoré položky na nej. Všetky vystavené faktúry a súvisiace dobropisy nájdete v obchode či projekte na jednom mieste.
 
Pozrite si, ako vystaviť dobropis

Dobropis

Vzor faktúry

PERSONALIZÁCIA FAKTÚR

Upravte si vzhľad faktúr a znenie notifikačných emailov podľa seba.

Aby boli faktúry a komunikácia týkajúca sa fakturácie v súlade s vašou firemnou identitou, môžete si na faktúry pridať vaše logo a upraviť znenie notifikačných emailov, ktoré sa klientom odosielajú.
 
Pozrite sa, ako si zmeníte logo
Pozrite sa, ako si nastavíte emailové notifikácie


FAKTÚRY ONLINE

Fakturujte online — na počítači, tablete alebo mobile.

Faktúru môžete vystaviť kdekoľvek a kedykoľvek — na počítači, tablete alebo mobile. Nemusíte inštalovať žiadny softvér — vystačíte si so svojím obľúbeným internetovým prehliadačom a pripojením na internet.

Fakturujte z mobilu

Faktúra do zahraničia

FAKTÚRY V CUDZOM JAZYKU

Faktúry môžete vystavovať aj v cudzom jazyku.

Ak fakturujete do zahraničia, faktúry môžete vystavovať aj v cudzej mene a jazyku. Aktuálne podporované jazyky sú slovenčina, angličtina a čeština. Predvolený jazyk si môžete nastaviť pre každého klienta zvlášť alebo si ho zvolíte pri vystavovaní konkrétnej faktúry.


ONLINE PLATBY

Prijímajte platby za vystavené faktúry online.

Umožnite svojim klientom uhrádzať vami vystavené faktúry online — elektronickým prevodom alebo platobnou kartou. Stačí, ak si v SORTIO nainštalujete platobný modul TrustPay a doplníte doň vaše údaje.
 
Pozrite sa, ako aktivovať TrustPay v SORTIO

Online platby

Export faktúr do Omega

EXPORT FAKTÚR

Exportujte faktúry do ekonomického systému.

Faktúry vystavené v SORTIO môžete pohodlne exportovať do ekonomického systému OMEGA od KROS. Faktúry tak nebudete musieť opätovne vytvárať, ale ich do systému OMEGA jednoducho všetky naraz naimportujete.


PRAVIDELNÉ FAKTÚRY

Nestrácajte čas manuálnym vystavovaním pravidelných faktúr.

Ak klientom pravidelne fakturujete tie isté služby, SORTIO vám s tým pomôže. Stačí, ak si vytvoríte vzorovú faktúru s jednotlivými položkami a nastavíte interval vystavovania. Náš automat sa postará o pravidelnú fakturáciu za vás.
 
Viac o aplikácii pravidelné faktúry

Pravidelné faktúry

Upomienky faktúr

AUTOMATICKÉ UPOMIENKY   NOVÉ

Trápia vás neplatiči? Automatické upomienky vám uľahčia sledovanie a urgenciu faktúr po splatnosti.

Vďaka funkcii na automatické zasielanie upomienok si môžete nastaviť, pri akom omeškaní sa neplatičom odošle automatická upomienka. Stačí, ak si upomienky raz nastavíte a systém bude klientom pripomínať úhradu faktúry po splatnosti namiesto vás. 

Viac o nastavení upomienok


Faktúry pre vás neustále vylepšujeme.

Toto sú 3 horúce novinky, ktoré sme pridali k faktúram. Ak vás zaujímajú ďalšie novinky a vylepšenia, ktoré vydávame pravidelne každé 2 týždne, kliknite sem.
  


Faktúry online a ďalšie SORTIO aplikácie pre celú vašu firmu.

SORTIO je viac ako nástroj na online fakturáciu — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. Emaily, obchody, projekty, kontakty, úlohy, poznámky, evidencia času a ďalšie aplikácie, ktoré môžete používať bez obmedzení.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo Spustiť demo