Plánovač úloh v SORTIO

Vďaka plánovaču úloh už nikdy nezabudnete na dôležitý telefonát alebo stretnutie. Úlohy pre seba a svojich kolegov môžete rýchlo a jednoducho plánovať v každej aplikácii SORTIO —  tam, kde to práve potrebujete.
  


PLÁNOVAČ ÚLOH

Rýchle a intuitívne plánovanie úloh a udalostí pre vás a vašich kolegov.

Plánovanie úloh je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Úlohy pre seba a svojich kolegov môžete vytvárať tam, kde to práve potrebujete — v konkrétnom kontakteobchode, projekte alebo emaile v SORTIO.

Uloha Pridat

Uloha Edit

PRÍSTUP KU KONTEXTU

Rýchly prístup ku kontextu a k ďalším detailom, ktoré sa týkajú úlohy.

Kontextové prepojenie úloh s kontaktom, projektom, obchodom či emailom vám ušetrí množstvo času. Z úlohy sa jedným kliknutím presuniete do súvisiaceho projektu, obchodu alebo konverzácie a získate prístup k celému jej kontextu a informáciám potrebným pre splnenie úlohy. 

Viac o aplikácii Kontakty
Viac o aplikácii Obchody
Viac o aplikácii Projekty
Viac o aplikácii Emaily


TAGOVANIE ÚLOH

Pre lepšiu orientáciu môžete úlohy farebne tagovať.

Je úloha urgentná? Ide o telefonát, otázku od kolegu alebo pripomienku, aby ste na niečo nezabudli? Jednotlivé úlohy si môžete podľa ich priority a charakteru označiť jedným alebo viacerými farebnými tagmi, ktoré vám pomôžu ľahšie sa v nich orientovať. Názvy tagov si vytvárate sami podľa svojich potrieb. 
 
Pozrite sa, ako si vytvoriť svoje vlastné tagy

Farebné tagy

Prehlad Uloh

PREHĽAD ÚLOH

Už nikdy nezabudnete, aké úlohy na vás čakajú.

Vďaka prehľadnému zoznamu budete vždy vedieť, aké úlohy na vás, prípadne vašich kolegov v plánovači úloh čakajú. Úlohy môžete nielen filtrovať a zobrazovať podľa rôznych kritérii, ale aj editovať ich priamo v zozname.  

Pozrite sa, ako funguje zoznam úloh
Pridali sme aj úplne nový prehľad úloh


DENNÁ AGENDA

Zoznam povinností na každý deň si nájdete aj vo svojej emailovej schránke.

Každý deň vám príde emailom prehľadný zoznam úloh, ktoré vás čakajú. Emailová notifikácia vás zároveň upozorní aj na každú dôležitú úlohu, ktorú vám kolegovia pridajú do kalendára počas dňa.
 
Pozrite si, ako si nastaviť denný prehľad
Úlohy môžete zobraziť aj vo vašom kalendári

Denný report

Kalendar Vyber Clena Timu

PRÍSTUP KU VŠETKÝM KALENDÁROM

Plánujte a riaďte úlohy pre všetkých členov vášho tímu.

Manažéri majú možnosť vidieť všetky úlohy svojich kolegov a podriadených. Nielenže tak budú môcť efektívnejšie plánovať pracovné úlohy, ale budú môcť lepšie dohliadať na plnenie dohodnutých termínov.


OPAKOVANÉ ÚLOHY   NOVÉ

Opakovane plánujete tú istú úlohu? Teraz už nemusíte.

Opakovane sa pripomínate klientovi? Zasielate mesačný report? Pravidelne riešite tú istú úlohu? Ak ste si doteraz museli vytvárať novú úlohu pre každé jedno opakovanie, vďaka funkcii opakovania úloh to už robiť nemusíte. SORTIO vám umožní nastaviť si interval opakovania pre každú úlohu. 
 
Pozrite sa, ako fungujú opakované úlohy

Pravidelne opakované úlohy

Oprávnenia pri úlohách

VIDITEĽNOSŤ ÚLOH   NOVÉ

Nechcete, aby vaše úlohy videli všetci kolegovia?

Pri každej plánovanej úlohe môžete upresniť, komu sa bude úloha zobrazovať — či len vám, konkrétnemu kolegovi, všetkým kolegom, ktorí pracujú na konkrétnom obchode alebo projekte alebo všetkým vo vašej firme.

Prečítajte si viac o nastavení viditeľnosti úloh


VÝZNAMNÉ DÁTUMY

Budujte si osobné vzťahy s obchodnými partnermi.

Viete, kedy váš dlhoročný obchodný partner slávi narodeniny? Chcete si pripomenúť výročie dôležitej obchodnej spolupráce? Okrem naplánovaných úloh a udalostí sa v kalendári zobrazujú aj významné dátumy, ktoré ste si pridali ku svojim kontaktom. Z pripomienky v kalendári sa tak dostanete priamo ku kontaktu, ktorému môžete poslať pozdrav alebo gratuláciu.

Kalendar Vyznamny Datum

Plánovač úloh pre vás neustále vylepšujeme.

Toto sú 3 horúce novinky, ktoré sme pridali pre plánovač úloh. Ak vás zaujímajú ďalšie novinky a vylepšenia, ktoré vydávame pravidelne každé 2 týždne, kliknite sem.


Plánovač úloh a ďalšie SORTIO aplikácie pre celú vašu firmu.

SORTIO je viac ako nástroj na plánovanie úloh — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. Emaily, obchody, projekty, kontakty, úlohy, poznámky, faktúry, evidencia času a ďalšie aplikácie, ktoré môžete používať bez obmedzení.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo Spustiť demo