Evidencia kontaktov v SORTIO

Kontakty sú alfou a omegou každého biznisu. SORTIO vám pomôže udržať v nich poriadok a poskytne vám prehľad o každom jednom kontakte. Na to, aby ste poznali svojich klientov už nemusíte používať X rôznych aplikácií — vystačíte si so SORTIO.

Všetky informácie o klientovi na jednom mieste.

Pri každom kontakte nájdete všetky informácie, ktoré s ním súvisia. Emaily, obchody, projekty, faktúry, úlohy a poznámky. Jedným pohľadom sa dozviete, aký biznis ste s ním uzavreli, koľko faktúr ste mu vystavili, či kedy sa mu máte pripomenúť.

Kontakty 5 Navbar
Kontakty 2 Zoznam

Všetky kontakty pokope.

V centrálnom adresári môžete evidovať všetky pracovné kontakty — vy aj vaši kolegovia. A aby ste v kontaktoch udržali poriadok, prostredníctvom tagov ich môžete rozdeliť do skupín a následne zobraziť tú skupinu, ktorú práve potrebujete.

Zoznam kontaktov si môžete aj prispôsobiť
Môžete si vytvoriť viacero typov kontaktov

Jedným klikom si zobrazíte kontakty, s ktorými chcete pracovať.

Chcete si zobraziť nové kontakty? Kontakty pridané za posledných 30 dní? Osoby, s ktorými ste dlhšiu dobu nekomunikovali? Vaše súkromné kontakty? Prostredníctvom rýchleho filtra to zvládnete jedným klikom.
  
Ako funguje rýchly filter kontaktov
Často používané filtre si môžete uložiť

Filter kontaktov
Kontakty 1 Nasepkavac

Centrálna databáza kontaktov pre všetky SORTIO aplikácie.

Centrálnu databázu kontaktov môžete používať naprieč celým SORTIO. Ak kontakt aktualizujete na jednom mieste, automaticky sa aktualizuje vo všetkých SORTIO aplikáciách.

Okrem kontaktných údajov môžete evidovať ďalšie informácie.

Chcete si ku kontaktu nahrať profilovú fotografiu? Pridať poznámku? Poznačiť významný dátum? Odkazy na sociálne siete? Pre každý typ kontaktu si môžete vytvoriť vlastné polia, ktoré vám umožnia zachytiť všetky dôležité informácie.
  
Upravte si formulár kontaktov podľa seba

Kontakty 3 Pridat
Kontakty 6 Prehlad

Ucelený obraz o interakcii s klientom — už od prvého momentu.

Na časovej osi uvidíte kompletnú históriu interakcie s kontaktom. Všetky cenné informácie o predchádzajúcich rozhovoroch, obchodoch či projektoch ostanú zachované aj po rokoch — a vy k nim budete mať prístup vždy, keď to budete potrebovať.
 
Potrebujete rýchly alebo kompletný prehľad?
Do prehľadu si môžete rýchlo poznačiť dôležitý update

Budujte osobnejšie vzťahy so svojimi klientami.

Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov má pre podnikanie kľúčový význam. Zaznamenajte si narodeniny alebo iné pracovné výročie svojich obchodných partnerov a tento významný dátum sa zobrazí vo vašom kalendári — aby ste nezabudli zaželať všetko najlepšie.

Kontakty 4 Vyznamny Datum
Nastavenie Opravneni

Vy rozhodnete, kto bude vaše kontakty vidieť.

Pri každom kontakte môžete rozhodnúť, či ho budete vidieť len vy, konkrétni používatelia, skupina používateľov, alebo všetci.

Naimportujte si do adresára všetky svoje kontakty.

Máte už vybudovanú svoju vlastnú databázu kontaktov? SORTIO vám ušetrí čas a kontakty (firmy a osoby) zo svojho súčasného adresára si môžete rýchlo a jednoducho naimportovať vo formáte vCard alebo CSV.

Kontakty môžete importovať aj s parametrami

Import Osob
Duplicitné kontakty

Máte adresár zahltený duplicitnými kontaktmi? SORTIO tento problém vyrieši za vás.

S duplicitnými kontaktmi si teraz hravo poradíte vďaka praktickému nástroju na správu duplicitných kontaktov. 
 
Pozrite sa, ako tento nástroj používať

Kontakty pre vás neustále vylepšujeme.

Toto sú 3 horúce novinky, ktoré sme pridali ku kontaktom. Ak vás zaujímajú ďalšie novinky a vylepšenia, ktoré vydávame pravidelne každé 2 týždne, kliknite sem.
  


Evidencia kontaktov a ďalšie SORTIO aplikácie pre celú vašu firmu.

SORTIO je viac ako nástroj na evidenciu kontaktov — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. Emaily, obchody, projekty, kontakty, úlohy, poznámky, faktúry, evidencia času a ďalšie aplikácie, ktoré môžete používať bez obmedzení.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo Spustiť demo