Obchodné príležitosti v SORTIO

Aplikácia Obchody vám umožní evidovať obchodné príležitosti, na ktorých vo vašej spoločnosti pracujete. Okrem centrálneho zoznamu uzatváraných obchodov získate nástroj, ktorý vám poskytne ucelený prehľad o priebehu každého obchodu.
 


ZOZNAM OBCHODOV

Aktuálne uzatvárané obchody budete mať odteraz pod kontrolou.

V prehľadnom zozname obchodov budete mať pod drobnohľadom všetky obchodné príležitosti, ktoré si vyžadujú vašu pozornosť. Pre ešte pohodlnejšiu prácu môžete využiť filter, prostredníctvom ktorého si zobrazíte len tie obchody, ktoré práve potrebujete.

Obchody 1 Zoznam

Obchody 2 Prehlad

RÝCHLY PREHĽAD

Jedným pohľadom získate ucelené informácie o každom obchode.

Stačí jediný pohľad a získate všetky potrebné informácie o obchode a jeho aktuálnom stave. Chronologicky usporiadaná aktivita, súvisiace emaily a dôležité úlohy na jednom mieste vám poskytnú úplnú kontrolu nad každým obchodom.
 
Okrem prehľadu si môžete pozrieť aj podrobnú aktivitu


OBCHODNÁ KOMUNIKÁCIA

Už žiadne hľadanie — obchodnú korešpondenciu nájdete v tom obchode, ktorého sa týka.

Aby ste sa nestratili v neprebernom množstve emailov, obchodnú komunikáciu môžete viesť priamo v príslušnom obchode. Všetky prijaté i odoslané emaily budú automaticky zaradené v tomto obchode, kde ich vždy ľahko dohľadáte. Ak uprednostňujete používanie klasického emailového klienta, potom môžete emaily do SORTIO posielať cez skrytú kópiu (bcc). 
 
Prečítajte si o aplikácii emaily
Posielanie emailov cez skrytú kópiu (BCC)
Preposielanie (forward) emailov

Obchody 3 Zoznam Emailov

Obchody 4 Zoznam Uloh

ÚLOHY

Nezabudnete viac na dôležitý telefonát alebo obchodné stretnutie.

V obchode si môžete plánovať úlohy, ktoré vás privedú k jeho úspešnému uzavretiu. A aby ste na žiadnu z úloh nezabudli, zobrazia sa aj vo vašom centrálnom kalendári
 
Prečítajte si o možnostiach plánovača úloh
Pozrite sa, ako získate prehľad všetkých úloh


STRETNUTIA A TELEFONÁTY   Nové

Udržujte poriadok v poznámkach, dokumentoch a ďalších informáciách týkajúcich sa obchodu.

Uložte si všetky informácie, ktoré dotvárajú celkový profil obchodu. Dokumenty, záznamy zo stretnutí a telefonátov, drobné postrehy či poznámky — odteraz už nič neunikne vašej pozornosti.
 
Pozrite si, aké možnosti ponúkajú Zdieľané poznámky

Obchody 5 Telefonat

Obchody 6 Vystavit Fakturu

FAKTÚRY

Úspešne ste uzavreli obchod? Faktúru teraz vystavíte na pár kliknutí.

Po úspešnom uzavretí obchodu môžete rýchlo a jednoducho vystaviť zálohovú alebo riadnu faktúru. Vystavená faktúra sa zobrazí nielen v príslušnom obchode, ale aj v centrálnom zozname faktúr.
 
Pozrite sa, ako fungujú faktúry online


OPRÁVNENIA   NOVÉ

Vy rozhodujete, ktoré obchody budú vaši kolegovia vidieť.

Pri každom obchode môžete nastaviť, kto bude mať oprávnenie vidieť ho. Môžete tak rozhodnúť, či budete obchod vidieť len vy, konkrétni používatelia, skupina používateľov alebo všetci.

Obchody Opravnenia

Obchody 7 Zoznam Typ

ÚPLNÝ PRÍSTUP   PRE MANAŽMENT

Sledujte a vyhodnocujte úspešnosť a efektivitu vášho obchodného tímu.

Manažéri a vedúci pracovníci získajú prehľad o obchodoch a aktivite celého obchodného tímu. Vďaka tomu budú môcť posúdiť úspešnosť jednotlivých pracovníkov a vyhodnotiť konverzný pomer medzi potenciálnymi a úspešne uzavretými obchodmi.


PRACUJTE ODKIAĽKOĽVEK

Pracujte na počítači, tablete alebo mobile.

Obchody môžete vybavovať kdekoľvek a kedykoľvek — na počítači, tablete alebo mobile. Nie je potrebné inštalovať žiadny dodatočný softvér — vystačíte si s vaším obľúbeným internetovým prehliadačom.

Obchody Pracujte Odkialkolvek

Obchodné príležitosti pre vás neustále vylepšujeme.

Toto sú 3 horúce novinky, ktoré sme pridali do aplikácie obchodné príležitosti. Ak vás zaujímajú ďalšie novinky a vylepšenia, ktoré vydávame pravidelne každé 2 týždne, kliknite sem.


Obchodné príležitosti a ďalšie SORTIO aplikácie pre celú vašu firmu.

SORTIO je viac ako nástroj na evidenciu obchodných príležitostí — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. Emaily, obchody, projekty, kontakty, úlohy, poznámky, faktúry, evidencia času a ďalšie aplikácie, ktoré môžete používať bez obmedzení.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo Spustiť demo