Aplikácia na online predaj a vydávanie vstupeniek

Aplikácia Vstupenky vám umožní predávať vstupenky online. Vytvorte si podujatie, zadajte cenu, nastavte kapacitu a vyberte spôsob, kedy bude vstupenka platná (napr. až po prijatí úhrady). Na web si umiestnite objednávkový formulár a samotný predaj nechajte na SORTIO.
  


ZOZNAM VŠETKÝCH PODUJATÍ

Získajte rýchly prehľad o vami organizovaných podujatiach.

Z prehľadného zoznamu hneď na prvý pohľad zistíte, ktoré podujatia sú aktívne a naopak, pri ktorých bol predaj vstupeniek ukončený. Zo zoznamu sa tiež dozviete, koľko voľných vstupeniek ostáva na jednotlivé podujatia.

Vstupenky 1 Zoznam

Vstupenky 2 Pridat

ZAČNITE PRIDANÍM PODUJATIA

Bezplatné alebo platené podujatie — nastavenie je vo vašich rukách.

Vytvorte si nové podujatie a nastavte podmienky predaja vstupeniek podľa potreby. Okrem štandardných nastavení ako dátum podujatia, kapacita, cena, začiatok a ukončenie predaja a spôsob číslovania vstupeniek môžete nastaviť aj postup pri objednávaní. Dokážete si tak určiť napríklad to, či sa ihneď po objednaní vytvorí platná vstupenka, alebo sa najskôr vystaví faktúra a vstupenka sa vytvorí až po jej uhradení.


POUŽITE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Predaj vstupeniek nebol nikdy jednoduchší — presvedčte sa sami.

Po vytvorení podujatia získate odkaz s objednávkovým formulárom, ktorý môžete umiestniť na svoju web stránku, publikovať ho na sociálnych sieťach či zaslať emailom. Formulár je prepojený s vašim SORTIO účtom a preto každá objednávka zadaná prostredníctvom formulára sa v reálnom čase zobrazí aj v SORTIO.

Vstupenky 3 Objednavka

Vstupenky 4 Zoznam Poslat

AUTOMATICKÁ FAKTURÁCIA A VYDÁVANIE VSTUPENIEK

Už žiadne prácne zasielanie faktúr a vstupeniek — systém sa o to postará.

Okamžitá spätná väzba je pre zákazníkov nesmierne dôležitá. Aplikácia preto zabezpečuje automatické odosielanie potvrdzujúcich emailov, faktúr a platných vstupeniek. V prípade potreby však môžete faktúru či vstupenku opätovne preposlať — jedným klikom.


RÝCHLY PREHĽAD

Získajte rýchly prehľad o stave každého jedného podujatia.

Aby ste dokázali nastaviť marketing a komunikáciu, potrebujete pri organizovaní podujatia presne vedieť, koľko vstupeniek bolo rezervovaných a vydaných. Nielenže vám všetky tieto informácie poskytne prehľadný výpis, ale dozviete sa aj o individuálnych zákazníkoch, ktorí si vstupenky objednali.

Vstupenky 5 Detail

Vstupenky 6 Vsupenka

JEDNODUCHÁ OBSLUHA BEZ FORMALÍT

Začnite predávať svoj čas vo forme workshopov či školení.

Aplikácia vám umožní rýchlo a jednoducho predávať vstupy na workshopy či školenia — bez nutnosti inštalovať softvér či riešiť administratívu s ticketovými agentúrami. Vy sa tak budete môcť zamerať na to najdôležitejšie — prípravu a propagáciu vášho podujatia. 


Prečo si vybrať práve SORTIO?

SORTIO je viac ako nástroj na predaj vstupeniek — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. SORTIO je 100% slovenský produkt vyvinutý stabilnou firmou s viac ako 10-ročnou históriou a tímom odborníkov, ktorí sa o vás postarajú.


Vstupenky a ďalšie aplikácie za jednu cenu — len €9 / používateľ / mesiac.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo Spustiť demo