Fakturujte rýchlejšie. Evidujte úhrady. Posvieťte si na neplatičov.

V SORTIO môžete vystavovať pekné a moderné faktúry rýchlejšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým. Nielenže budete mať prehľad o všetkých vystavených faktúrach, ale vašej pozornosti viac neuniknú ani faktúry po splatnosti.
     


​Vystavovanie faktúr

Faktúru vystavíte rýchlo a bez chýb.

Faktúru vystavíte a odošlete klientovi rýchlo, na niekoľko kliknutí. Aby sa minimalizoval priestor pre chyby, systém za vás automaticky vyplní fakturačné údaje a údaje o fakturovaných položkách.

Viac o možnostiach fakturácie

Faktura Rychlo

Fakturujte z mobilu

Dostupnosť

Fakturujte kdekoľvek — na počítači, tablete alebo mobile.

Faktúru môžete vystaviť kdekoľvek a kedykoľvek — na počítači, tablete alebo mobile. Nie je potrebné inštalovať žiadny dodatočný softvér — vystačíte si s vaším obľúbeným internetovým prehliadačom.


Vzhľad   Aktualizované

Pekné faktúry — teraz aj v cudzom jazyku.

Vystavené faktúry budú vyzerať čisto a moderne. Navyše na nich môžete zobraziť vaše logo a naskenovaný podpis s pečiatkou. Ak fakturujete do zahraničia, potom uvítate možnosť výberu cudzej meny a jazyka, v ktorom bude faktúra vystavená. Aktuálne podporované jazyky sú slovenčina, angličtina a čeština.

Faktúra do zahraničia

Zoznam faktúr

Úhrady a neplatiči

Evidencia úhrad a kontrola neplatičov nebola nikdy jednoduchšia.

Zoznam faktúr vám poskytne prehľad o neuhradených faktúrach, ako aj faktúrach po splatnosti. Neplatičom sa budete môcť pripomenúť preposlaním faktúry a po prijatí platby zaevidujete úhradu na pár kliknutí.


Pravidelné faktúry

Nestrácajte viac čas manuálnym vystavovaním pravidelných faktúr.

Ak klientom pravidelne fakturujete tie isté služby, náš systém to odteraz urobí za vás. Stačí, ak si vytvoríte vzorovú faktúru s jednotlivými položkami, nastavíte interval vystavovania a zadáte znenie textu sprievodného emailu. O všetko ostatné sa postará SORTIO.

Viac o pravidelnej fakturácii

Vystaviť pravidelnú faktúru

Online platby

Online platby

Prijímajte platby online.

Zjednodušte život vašim klientom a umožnite im platiť za vaše služby online, elektronickým prevodom alebo platobnou kartou. Zároveň tým zrýchlite prijímanie úhrad.


Export

Exportujte faktúry do ekonomického systému.

Vystavené faktúry môžete pohodlne exportovať do ekonomického systému KROS OMEGA. Vyhnete sa tak duplicitnému vystavovaniu faktúr v SORTIO aj vo vašom ekonomickom systéme a znížite náklady za spracovanie účtovníctva.

Export faktúr do Omega

Prečo si vybrať práve SORTIO?

SORTIO je viac ako nástroj na online fakturáciu — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. SORTIO je 100% slovenský produkt vyvinutý stabilnou firmou s viac ako 10-ročnou históriou a tímom odborníkov, ktorí sa o vás postarajú.


Fakturujte rýchlo a pohodlne, online — len €9 / používateľ / mesiac.

Vyskúšajte fakturáciu zadarmo na 30 dní