03. februára 2017

Rýchly filter kontaktov

Kontakty sú alfou a omegou každého biznisu. Aby ste s nimi vedeli v SORTIO čo najlepšie pracovať, pripravili sme pre vás hneď viacero užitočných filtrov, ktoré môžete aplikovať jediným kliknutím. Pozrite si, aké možnosti filtrov môžete použiť...

Filter kontaktov

Všetky kontakty — zobrazí všetky Osoby a Firmy.

Len osoby — zobrazí všetky kontakty typu Osoba.

Len firmy — zobrazí všetky kontakty typu Firma.

Moji kolegovia — zobrazí všetkých vašich kolegov, ktorí majú účet v SORTIO.

Nové kontakty — zobrazí všetky nové, doposiaľ nespracované kontakty. 

Kontakty pridané za posledných 30 dní — zobrazí všetky kontakty, ktoré boli pridané za posledných 30 dní. Medzi týmito kontaktmi sú všetky nové a nespracované kontakty, ako aj spracované kontakty.

Kontakty označené hviezdičkou — kontakty, ktoré ste označili hviezdičkou (obľúbené).

Osoby bez komunikácie... — osoby, pri ktorých nie je v zvolenom období zaznamenaná žiadna komunikácia. Môžete si vybrať z nasledovných období: 2 dni, 1 týždeň, 2 týždne, 1 mesiac, 3 mesiace, 6 mesiacov, 1 rok alebo celé obdobie.

Osoby bez aktivity... — osoby, pri ktorých nie je v zvolenom období zaznamenaná žiadna aktivita. Môžete si vybrať z nasledovných období: 2 dni, 1 týždeň, 2 týždne, 1 mesiac, 3 mesiace, 6 mesiacov, 1 rok alebo celé obdobie.

Osoby bez tagu — osoby, ktoré nie sú označené žiadnym tagom.

Súkromné kontakty — kontakty, ktoré môžete vidieť len vy.

Dôležité upozornenie

Aj napriek tomu, že pri vytváraní kontaktov typu osoba zadávate meno a priezvisko spolu do jedného pola, SORTIO si tieto rozdelí a kontakty tak budete môcť filtrovať podľa mena a priezviska samostatne.

Ak napríklad pridáte osobu David Hechter, systém si na pozadí oddelí meno (David) a priezvisko (Hechter). Ak si následne vyfiltujete všetky kontakty menom David, systém vám nájde aj tento.

Túto funkciu môžete používať v aplikácii kontakty, ktorá je súčasťou SORTIO — systému pre celú vašu firmu.