Pravidelné faktúry v SORTIO

Pravidelne fakturujete klientom tie isté služby v rovnakom intervale? Aplikácia Pravidelné faktúry to urobí za vás. Vytvorte si vzorovú faktúru, nastavte frekvenciu opakovania a zadajte email, na ktorý sa bude faktúra odosielať. O všetko ostatné sa postará SORTIO.
  


FAKTÚROVÝ AUTOMAT

Nestrácajte čas vystavovaním pravidelných faktúr. Nechajte to na automat.

Už viac nemusíte prácne vystavovať pravidelne sa opakujúce faktúry (s rovnakými položkami, pre toho istého klienta). Aplikácia pravidelné faktúry to urobí za vás a vystavené faktúry odošle klientovi emailom.
 
Prečítajte si viac o faktúrach v SORTIO

Pravidelné faktúry

Detail faktúry

ŽIADNE ZABUDNUTÉ FAKTÚRY

Nemusíte si viac pamätať, kedy klientovi poslať faktúru.

Klientovi viac nezabudnete fakturovať pravidelne dodávanú službu. Stačí, ak faktúru vystavíte prvý krát a o ďalšiu fakturáciu sa postará SORTIO.


VZOROVÁ FAKTÚRA

Vzorovú faktúru vystavíte do 1 minúty. O ostatné sa viac nemusíte starať.

Vzorovú faktúru vystavíte do 1 minúty: pridajte fakturované položky, nastavte interval pre vystavovanie, zvoľte dátum prvého vystavenia, zadajte znenie sprievodného emailu a adresu, na ktorý sa bude faktúra odosielať. O ďalšie sa postará SORTIO.

Faktúru môžete vystaviť rýchlejšie — duplikovaním
Pravidelnú fakturáciu môžete aj pozastaviť

Vystaviť pravidelnú faktúru

Vzor pravidelnej faktúry

RÝCHLY PREHĽAD

Jedným pohľadom získate prehľad o pravidelne vystavených faktúrach.

Faktúry vystavené podľa vzoru sa automaticky pridajú do zoznamu bežne vystavených faktúr. Nechýba však ani detailný prehľad, koľko faktúr sa podľa vytvoreného vzoru vystavilo — vďaka tomu budete vždy presne vedieť, ktoré pravidelné faktúry a pre ktorých klientov boli vytvorené a odoslané.


MOBIL - TABLET - POČÍTAČ

Fakturujte online — na počítači, tablete alebo mobile.

Pravidelné faktúry môžete vystaviť kdekoľvek a kedykoľvek — na počítači, tablete alebo mobile. Nemusíte inštalovať žiadny softvér — vystačíte si s vašim obľúbeným internetovým prehliadačom.

Fakturujte z mobilu

Faktúra do zahraničia

FAKTÚRY V CUDZOM JAZYKU

Pravidelné faktúry môžete vystavovať aj v cudzom jazyku.

Ak fakturujete do zahraničia, potom pravidelné faktúry môžete vystavovať aj v cudzej mene a jazyku. Aktuálne podporované jazyky sú slovenčina, angličtina a čeština.


ONLINE PLATBY

Prijímajte platby za pravidelné faktúry online.

Vaši klienti môžu vami vystavené faktúry uhrádzať online — elektronickým prevodom alebo platobnou kartou. Stačí, ak si v SORTIO nainštalujete platobný modul TrustPay a doplníte doň vaše údaje.
 
Pozrite sa, ako aktivovať TrustPay v SORTIO

Online platby

Pravidelné faktúry neustále vylepšujeme.

Toto sú 3 horúce novinky, ktoré sme pridali k faktúram. Ak vás zaujímajú ďalšie novinky a vylepšenia, ktoré vydávame pravidelne každé 2 týždne, kliknite sem.
  


Pravidelné faktúry a ďalšie SORTIO aplikácie pre celú vašu firmu.

SORTIO je viac ako nástroj na pravidelnú fakturáciu — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. Emaily, obchody, projekty, kontakty, úlohy, poznámky, evidencia času a ďalšie aplikácie, ktoré môžete používať bez obmedzení.

Vyskúšať na 30 dní zadarmo Spustiť demo