Pracujte menej. Šetrite čas. Majte neustále prehľad.

CRM systém SORTIO poskytuje 360-stupňový pohľad na každého zákazníka. Už žiadne hľadanie dôležitých informácií, žiadne zabudnuté úlohy či neuzavreté obchody. Odteraz budete mať váš biznis pod kontrolou. 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
  


Kontakty 5 Navbar

POZNAJTE SVOJICH ZÁKAZNÍKOV

Dokonale poznajte každého svojho zákazníka.

Koľko obchodov ste so zákazníkom uzavreli? Aké objednávky ste od neho prijali? Aké projekty s ním realizujete? Aká je jeho platobná disciplína? CRM systém SORTIO vám poskytne rýchly, 360-stupňový pohľad na každého zákazníka.
  
Viac o možnostiach práce s kontaktmi


ÚLOHY, KTORÉ NA VÁS ČAKAJÚ

Nezabudnite na dôležité pracovné úlohy.

Už viac nezabudnete na dôležitý email, telefonát alebo stretnutie — úlohy budete mať odteraz pred očami. Každá úloha je navyše prepojená na email, obchod alebo projekt, v ktorom bola vytvorená. Jedným kliknutím tak získate ucelený prehľad o kontexte tej-ktorej úlohy.

Viac o kalendári úloh

Uloha Edit Checkbox

Obchody Zoznam Briefcase

UZATVÁRANÉ OBCHODY

Uzatvárajte viac obchodov.

Udržujte poriadok v obchodoch, ktoré uzatvárate a nepremárnite ani jednu obchodnú príležitosť. Evidujte emailovú korešpondenciu, telefonáty, poznámky zo stretnutí a ďalšie dokumenty, a plánujte si úlohy potrebné pre úspešné uzavretie každého obchodu.

Viac o evidencii obchodných príležitostí


REALIZOVANÉ PROJEKTY

Majte pod kontrolou všetky projekty a zákazky.

Udržujte prehľad o realizovaných projektoch a dôležitých termínoch, plánujte projektové úlohy, komunikujte, uchovávajte poznámky, informácie z telefonátov a stretnutí, evidujte čas strávený na úlohách a kontrolujte priebeh projektov kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Viac o evidencii a riadení projektov

Projekty Prehlad Folders

Inbox 1 Inbox Envelope

KOMUNIKÁCIA SO ZÁKAZNÍKMI

Komunikáciu s každým klientom budete mať na dosah.

Potrebujete dohľadať staršiu konverzáciu, ktorú ste vy a vaši kolegovia viedli so zákazníkom? Všetky prijaté a odoslané emaily nájdete zaradené v súvisiacom obchode, projekte alebo objednávke.

Viac o možnostiach práce s emailami


ZÁLOHOVÉ FAKTÚRY, FAKTÚRY, DOBROPISY

Fakturujte rýchlejšie.

Uzavreli ste obchod alebo dokončili projekt? Na pár kliknutí vystavíte faktúru a odošlete ju zákazníkovi. Už žiadne papierovanie, triedenie faktúr a prácne prepisovanie údajov do fakturačných programov — v SORTIO zvládnete všetko pod jednou strechou.

Viac o fakturácii


Obchody Pracujte Odkialkolvek

DOSTUPNOSŤ

Pracujte kdekoľvek — na počítači, tablete alebo mobile.

Teraz môžete pracovať kdekoľvek a kedykoľvek — na počítači, tablete alebo mobile. Nie je potrebné inštalovať žiadny dodatočný softvér — vystačíte si s vaším obľúbeným internetovým prehliadačom.


Prečo si vybrať práve SORTIO?

SORTIO je viac ako CRM sytém — SORTIO je systém na riadenie chodu celej vašej firmy. SORTIO je 100% slovenský produkt vyvinutý stabilnou firmou s viac ako 10-ročnou históriou a tímom odborníkov, ktorí sa o vás postarajú.


Začnite CRM používať aj vy — len €9 / používateľ / mesiac.

Vyskúšajte CRM zadarmo na 30 dní