Emailový klient

Emailový klient

Sortio funguje podobne ako štandardný emailový klient. Má však aj ďalšie inovatívne funkcie, ktoré z neho robia komunikačné centrum pre prácu.

Sortio je viac ako jednoduchý e-mailový klient online.

Podobne ako typický emailový klient vám Sortio umožní pracovné emaily odosielať aj prijímať. Emaily môžete navyše zaraďovať do konkrétnych obchodov a projektov, komunikovať s kolegami prostredníctvom privátnych správ, zdieľať s nimi komunikáciu, tagovať emaily, a viac...

Sortio rozšíri komunikáciu o privátne správy.

Predtým, ako klientovi odpoviete, môžete sa prostredníctvom privátnych správ poradiť so svojimi kolegami. Klient privátne správy nevidí — môžete ich preto poslať v tom istom vlákne, v ktorom s ním komunikujete. Prostredníctvom privátnych správ môžete emaily delegovať kolegom, alebo v nich uložiť dôležité poznámky — napríklad z telefonického rozhovoru s klientom.

Jednoduchý emailový klient

Sortio vám umožní delegovať emaily.

Emailový klient v Sortio je ako stvorený pre delegovanie. Kedykoľvek do Sortio dorazí nový email, môžete ho vybaviť ALEBO delegovať jednému z kolegov. Jednoducho, na pár klikov.

Delegujte emaily

Sortio vám zjednoduší pripomenúť sa klientovi.

Poslali ste klientovi ponuku no nedostali ste odpoveď? Potrebujete sa neustále pripomínať? Sortio vám to zjednoduší. Potom, ako klientovi pošlete email, vytvorte si v ňom pripomienku. V pripomienke sa uloží odkaz do pôvodného emailu, takže keď nadíde čas pripomenúť sa, jedným klikom sa dostanete späť k pôvodnej komunikácii.

Pripomeňte sa klientom

Sortio vám pomôže udržať poriadok v komunikácii.

Sortio je email aplikácia, v ktorej bude uložená komunikácia celej vašej firmy. Je preto dôležité, aby ste v nej udržali poriadok. V Sortio môžete pracovné emaily zaraďovať do súvisiacich obchodov a projektov, označovať farebnými tagmi či pridávať medzi obľúbené. Čím jednotnejší systém si zavediete, tým ľahšie budete môcť dohladať pracovné emaily vás a vašich kolegov.

Sortio vám dá kontrolu nad komunikáciou.

V Sortio môžete do komunikácie zapojiť ďalšie osoby. Každá osoba, ktorú pridáte, bude informovaná o všetkých zmenách, ku ktorým v konverzácii dôjde. Zoznam týchto osôb môžete kedykoľvek upraviť. Okrem toho môžete nastaviť, ktorí z kolegov budú mať do konverzácie prístup.

Majte kontrolu nad komunikáciou

Sortio vám sprístupní emaily vašich kolegov.

Ako CEO alebo riadiaci pracovník budete mať v Sortio prístup k pracovným emailom všetkých vašich kolegov. Môžete sa prepínať medzi emailovými schránkami vašich kolegov a získať tak prehľad o ich komunikácii. Navyše, do každej komunikácie môžete kedykoľvek zasiahnuť.

Sledujte emaily vašich kolegov

Sortio je váš pracovný email klient.

So Sortio účtom získate aj emailovú schránku v tvare vasafirma@sort.io. Každý email, ktorý do nej zašlete, prepošlete, presmerujete alebo pošlete v skrytej kópii (BCC), skončí v Sortio, kde naň budete môcť odpovedať.

Sortio sa dá použiť ako aplikácia na email helpdesk.

Sortio nie je plnohodnodnotná aplikácia na email helpdesk, je však ideálna pre každodenné emaily týkajúce sa zákazníckej podpory a predaja. Stačí, ak váš všeobecný email (podpora@..., predaj@...) presmerujete do emailovej schránky v Sortio a nastavíte, ktorí z kolegov budú tieto emaily vidieť. Kolegovia sa budú môcť sami rozhodnúť, či emaily vybavia alebo delegujú na iného kolegu.