Plánovač úloh

Plánovač úloh

Plánovač úloh v Sortio vám umožní plánovať úlohy pre seba a svojich kolegov. Rýchlo, jednoducho a presne na tom mieste v Sortio, kde to práve potrebujete.

Sortio plánovač vám zjednoduší pridávanie úloh.

Plánovanie úloh (task management) nemôže byť jednoduchšie — stačí, ak kliknete na tlačidlo Pridať úlohu, ktoré nájdete naprieč celým Sortio. Takto môžete pridať úlohu v kontakte, emaili, poznámke, obchode alebo projekte. Presne tam, kde to práve potrebujete.

Jednoduché pridávanie úloh

Sortio je viac než typický plánovač úloh.

Každá úloha je prepojená so súvisiacim kontaktom, emailom, poznámkou, obchodom alebo projektom. Keď nadíde čas úlohu vybaviť, rýchlo sa dostanete k všetkým súvisiacim informáciám.

Plánovač úloh

Sortio zjednoduší vytváranie opakujúcich sa úloh.

Opakovane sa pripomínate klientovi? Zasielate mesačný report? Pravidelne riešite tú istú úlohu? Ak ste si doteraz museli vytvárať vždy novú úlohu, teraz to už robiť nemusíte — Sortio plánovač online vám umožní nastaviť si interval opakovania pre každej jednej úlohy.

Sortio pripomienkovač vám nedovolí zabudnúť.

Sortio vám každý deň pošle email so zoznamom nadchádzajúcich úloh. Navyše, ak máte svoj obľúbený plánovač, môžete si s ním Sortio prepojiť. Táto funkcia funguje skvele s Apple a Google kalendárom či Outlookom, no zvládne ju aj iný program na plánovanie úloh, ktorý podporuje ICS formát.

Pripomienkovač

Sortio vie, koľko času ste na úlohe strávili.

Pri odklikávaní úlohy si môžete poznačiť, koľko času ste na nej strávili. Váš čas sa pridá do časového výkazu. Ak bola úloha súčasťou projektu, poznačený čas sa pripočíta k celkovému času strávenom na projekte.

Čas strávený na úlohe

Sortio plánovač vám dá kontrolu nad úlohami.

V Sortio môžete rozhodnúť, kto bude vidieť vaše úlohy. Úlohy môžu byť privátne (len pre vás), zdieľané s konkrétnymi kolegami, alebo prístupné pre všetkých ľudí vo vašej firme.

Sortio vám umožní zobraziť si úlohy vašich kolegov.

Ako CEO alebo riadiaci pracovník sa môžete prepínať medzi zoznamami úloh vašich kolegov. Toto obzvlášť ocenia projektoví manažéri, ktorí potrebujú plánovať úlohy pre celý svoj tím.

Plánovač pre váš biznis

Sortio vás upozorní na významné dátumy.

Ak si pri konkrétnom kontakte poznačíte významný dátum, kalendár v Sortio vás na tento dátum upozorní. Klientovi sa tak môžete pripomenúť, poslať mu pozdrav alebo gratuláciu.