Čo je Sortio?

Čo je Sortio?

Sortio je cloudový systém na každodennú prácu a komunikáciu. Má väčšinu nástrojov, ktoré v podnikaní potrebujete, je preto ideálnym riešením pre všetkých, ktorí hľadajú jeden systém namiesto niekoľkých.

So Sortio máte v rukách celý váš biznis.

Namiesto samostatných aplikácií na emaily, poznámky, úlohy, kontakty, faktúry, projekty či evidenciu času môžete použiť Sortio — jeden systém na všetko. Už žiadne prepínanie medzi aplikáciami a synchronizovanie údajov. Sortio združuje všetky informácie dokopy.

So Sortio máte v rukách celý váš biznis

V Sortio je pracovná komunikácia transparentná.

Email je najpopulárnejší komunikačný nástroj v biznise - žiaľ, chýba mu transparentnosť. Pokiaľ vám kolega neprepošle jeho komunikáciu s klientom, nebudete vedieť moc. To sa teraz zmení! V Sortio je každá konverzácia transparentná a prístupná pre každého zainteresovaného.

Pozrite sa, ako funguje email klient v Sortio

Sortio udržuje poriadok v poznámkach.

Projektové poznámky, poznámky z telefonátov či stretnutí... nikdy nevieme nájsť tie, ktoré práve potrebujeme. To sa teraz zmení! V Sortio budú všetky vaše poznámky pod jednou strechou, organizované a zdieľané s vašimi kolegami.

Prečítajte si, čo dokážu zdieľané poznámky v Sortio

Sortio udržuje poriadok v poznámkach

Sortio vám pomôže plánovať si úlohy.

Máte vybaviť úlohu, no úplne vám vypadli jej podrobnosti? To sa teraz zmení! V Sortio je každá úloha prepojená s kontaktom, emailom, projektom alebo poznámkou, v ktorej bola vytvorená. Vždy sa tak okamžite dozviete všetky súvislosti, ktoré potrebujete.

Pozrite sa, aké možnosti ponúka plánovač v Sortio

So Sortio budete vedieť, či idú obchody a projekty podľa plánu.

Neviete, ktoré obchodné príležitosti vyžadujú vašu pozornosť? Či idú projekty podľa plánu? To sa teraz zmení! V Sortio máte prístup nielen ku všetkým obchodom a projektom, ale aj poznámkam, emailom, úlohám či faktúram každého z nich.

Pozrite si obchodné príležitosti a projektový manažment v Sortio

So Sortio budete mať prehľad, či idú obchody a projekty podľa plánu

Sortio naháňa neplatičov za vás.

Vystaviť faktúru v Sortio je hračka. Sortio však dokáže vystavovať faktúry aj automaticky. A keď sa klient omešká s úhradou, Sortio mu automaticky pošle upomienku.

Pozrite, čo dokážu faktúry online v Sortio

Sortio pozná vašich obchodných partnerov.

Nepoznáte dobre vašich klientov? Nepamätáte sa, aké emaily ste im poslali? Aký biznis s nimi riešili? To sa teraz zmení! Sortio zaznamenáva každú interakciu s klientom a tieto informácie vám sprístupní kedykoľvek to potrebujete.

Prečítajte si, ako funguje evidencia kontaktov v Sortio

Sortio pozná vašich obchodných partnerov

Sortio je skvelé na zdieľanie nápadov s vašimi kolegami.

Chcete svojich kolegov informovať o dôležitých zmenách či nadchádzajúcich udalostiach? Chýba vám priestor, kde publikovať interné informácie? To sa teraz zmení! V Sortio môžete jednoducho zdieľať svoje nápady a začať konverzáciu s vašimi kolegami.

Zistite viac o aktualitách v Sortio

Sortio vám pomôže nájsť informácie rýchlejšie .

Kedykoľvek do Sortio pridáte informáciu, je prepojená naprieč celým systémom, aby ste sa k nej rýchlo a ľahko dostali. Napríklad, ak pošlete email, ktorý súvisí s projektom, nájdete ho v zozname konverzácií, v profile príjemcu i v patričnom projekte.