Evidencia kontaktov

Evidencia kontaktov

Sortio je viac než len databáza kontaktov — je to adresár doplnený o ďalšie informácie, ktoré o nich Sortio eviduje. Pri kontaktoch tak nájdete súvisiace emaily, obchody, projekty, poznámky či faktúry.

Sortio je databáza kontaktov pre celú firmu.

Sortio je centrálna databáza pre vaše obchodné kontakty. Uložte ich, zdieľajte s kolegami a využívajte naprieč celým Sortio. Čím viac s kontaktmi pracujete, tým viac informácií sa o nich uloží. Konverzácie, poznámky, úlohy, obchody, projekty, faktúry — všetko budete mať na dosah.

Databáza kontaktov

Sortio vám umožní vytvoriť si vlastné typy kontaktov.

Okrem osôb a firiem môžete v databázi evidovať vlastné typy kontaktov, napríklad potenciálny zákazník, uchádzač či dodávateľ. Navyše, pri každom type môžete evidovať iné informácie.

Sortio vám pomôže nájsť kontakty rýchlejšie.

V Sortio dokážete kontakt vyhľadať podľa mena, telefónneho čísla, emailu alebo ľubovolnej informácie, ktorú pri ňom evidujete. Navyše, prostredníctvom filtra si môžete zobraziť špecifickú skupinu kontaktov — napr. kontakty bez konverzácie, kontakty pridané za posledných 30 dní alebo kontakty bez zodpovednej osoby.

Vyhľadávanie kontaktov

Sortio vám dá väčšiu kontrolu nad kontaktmi.

V Sortio rozhodujete o tom, kto bude vidieť vaše kontakty. Kontakty môžu byť privátne (len pre vás), zdieľané s konkrétnymi kolegami, alebo prístupné pre všetkých vo vašej firme. Ak ste CEO alebo vedúci pracovník, budete mať úplný prístup ku všetkým kontaktom, bez ohľadu na ich nastavenie.

Riaďte prístup k databázi kontaktov

Sortio vám ukáže, odkiaľ pochádzajú vaši klienti.

Stačí, ak sa prepnete na mapu a v sekunde uvidíte, kde máte svoje najsilnejšie zastúpenie.

Databáza kontaktov podľa lokality

Sortio vám umožní naimportovať si databázu kontaktov.

Máte vlastnú databázu kontaktov? Naimportuje ich do Sortio vo formáte vCard alebo CSV.

Import databázy kontaktov